• Радуйся, благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками... Дух Святий зійде на тебе й отінить; тому й святе, що народиться, назветься Син Божий.
    [Лука 1:28, 35]”
    Детальніше...
Новини

Фото виставка Галини Піддубної

Оцініть новину
(1 Vote)
Monday, 24 December, 2012

 "Отличительная черта фотографа — смотреть более интенсивно, чем другие люди. Он должен сохранить в себе чувствительность ребенка, который видит мир в первый раз, или путешественника, въезжающего в незнакомую страну"

23 грудня на закінчення Адвенту, в нашому залі "Всіх Святих", пройшла фото виставка нашої парафіянки Галини Піддубної. Бог створив таку красу навколо нас, але так часто ми в своїх повсягденних проблемах не бачимо цього. Кудись поспішаємо, біжимо, а саме цікаве, що все набагато простіше чим нам здається.  Часом треба зупинитись я б сказала завмерти, затримати подих і відкрити для себе все творіння нашого Творця.

Власне це зробила Галина в своїх роботах вона затримала ці моменти, і ми мали можливість підійти до кожного фото  вони були всі різні, але кожна робота була особлива. Фото передавали теплоту, щирість, а також кожна мала свою назву. Хоча коли дивились на фото в кожного напевно було своє бачення образу, одразу приходили різні думки, спогади і асоціації. Самим прекрасним -  це була музика, яка сопроводжувала цю виставку гітара Ігор Ключко і скрипка Вероніка Ключко. Пісні з прекрасними словами зі святого Письма, додавали для цієї виставки свої нотки. 

Все гарно перепліталось з монологом, який читала Галина, прекрасні слова про Божу Любов до нас.

"Щоб стати настоящим фотографом, треба навчитися дивитися очима душі, бо справжні обєктиви фотокамери - це сердце і душа".

Коментарі

Залишити коментар

Ви коментуєте як Гість

Розклад богослужінь

  Нд.: о 9:00  
    о 11:00  
    о 13.00 (англійською мовою)
  Пн.: о 18:00  
  Вт.: о 18:00 (на латині)
  Ср.: о 8:00  
  Чт.: о 18:00  
  Пт.: о 18:00  
  Сб.: о 8:00  Радіо МаріяВхід