• Радуйся, благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками... Дух Святий зійде на тебе й отінить; тому й святе, що народиться, назветься Син Божий.
    [Лука 1:28, 35]”
    Детальніше...
Новини

Великопісні реколекції

Оцініть новину
(1 Vote)
Saturday, 16 March, 2013

Великопісні реколекції як можливість духовно збагатитися 

Початок четвертої седмиці Великого Посту ознаменувався для вірних сумської римсько-католицької парафії Благовіщення Пресвятої Діви Марії значною подією у духовному житті: великопісними реколекціями. Їх провів для парафіян о. Андрій Пальчик, який нині служить вікарієм при храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Луганську. 

Отець Андрій добре відомий сумським католикам, адже кілька років він був священиком-вікарієм місцевої парафії. Тож зустрічали його, як рідного: тепло та душевно. Протягом трьох днів з натхнення Духа Святого отець Андрій залучав вірних до роздумів над Священним Писанням. А саме, прагнув привернути увагу до історії про Йосипа, проданого братами у єгипетське рабство та волею Божою піднесеного над ними. У цій історії багато знаків, які повертають нас уже до Нового Заповіту та нагадують про місію Христа як Спасителя. 

Реколекційні зустрічі дали можливість присутнім на них парафіянам ще раз замислитися над тим, яким чином Спаситель дарує своїм послідовникам благодать називатися  Його братами, синами Отця Небесного. Замислитися над тим, що значить – бачити у своїх ближніх Христа яко Брата.

Сумські парафіяни щиро подякували отцю Андрію за можливість духовно збагатитися у благодатний час Великого Посту, що стало можливим завдяки нинішнім реколекціям, і запросили священика навідуватися до них у гості частіше.

 

Коментарі