• Радуйся, благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками... Дух Святий зійде на тебе й отінить; тому й святе, що народиться, назветься Син Божий.
  [Лука 1:28, 35]”
  Детальніше...
Новини

Храмове свято + Відкриття фотовиставки

Оцініть новину
(2 votes)
Sunday, 14 April, 2013

В урочистість Благовіщення Господнього, 8 квітня в парафії Благовіщення Пресвятої Діви Марії в Сумах вірні відзначали храмовае свято, яке очолив і Слово Боже виголосив єпископМар'ян Бучек. У проповіді владика заохотив присутніх до вірності за взірцем Пресвятої Богородиці, а також до молитви за сім'ї, які б не боялися приймати і народжувати нове життя.

  

 
 
На завершення Святої Меси вірні прийняли духовне усиновлення зачатих дітей, щоб вони мали змогу прийти на світ і бути радістю суспільства. Одна із парафіянок вже вчотирнадцяте прийняла на себе зобов’язання молитися у наміреннях духовного усиновлення зачатої дитини.
 
 
 
 
 
Після Літургії присутні перейшли до виставкового залу у підземеллях храму, де єпископ поблагословив виставку фотознімків, які представляють матерів у блаженному стані. Ініціатива організації такої фотовиставки належить місцевому настоятелю о. Войцеху Стасєвичу, а фотознімки передали митці та фотографи Сум.
 
 
 
 
Виставка, яку відкрив промовою голова Сумської обласної ради Генадій Михайленко, викликала велике зацікавлення місцевих журналістів. У майбутньому у цій галереї і надалі планується організовувати виставки місцевих митців.
 

Коментарі

 • Gamze
  Gamze Saturday, 15 June, 2013

  I see, I suosppe that would have to be the case.

 • kxsysgh
  kxsysgh Monday, 17 June, 2013

  taKOkg fyjbhrwplgnl

 • Rosh
  Rosh Monday, 17 June, 2013

  It's good to get a fresh way of loikong at it.

Залишити коментар

Ви коментуєте як Гість

Розклад богослужінь

  Нд.: о 9:00  
    о 11:00  
    о 13.00 (англійською мовою)
  Пн.: о 18:00  
  Вт.: о 18:00 (на латині)
  Ср.: о 8:00  
  Чт.: о 18:00  
  Пт.: о 18:00  
  Сб.: о 8:00  Радіо МаріяВхід