• Радуйся, благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками... Дух Святий зійде на тебе й отінить; тому й святе, що народиться, назветься Син Божий.
    [Лука 1:28, 35]”
    Детальніше...
Новини

Святе Причастя та відкриття фотовиставки

Оцініть новину
(1 Vote)
Wednesday, 22 May, 2013

У неділю, на свято Зіслання Святого Духа четверо вірян парафії Благовіщення Пресвятої Діви Марії у Сумах прийняли Святе Причастя. Вони пройшли довгий час підготовки в особливий спосіб: рік тому, під час Пасхи було прийнято рішення, тривала підготовка, на цьогорічному Воскресінні Господньому було складено визнання віри і, нарешті, 19 травня цей путь було завершено. Але завершення одного завжди є початком іншого.

 

Цього ж дня у художній галереї парафії пройшло відкриття виставки фотографії визнаного сумського майстра Наталії Кармазіної. Ця виставка є стартом акції, що присвячена Дню захисту дитини «Діти нашими очима». В рамках акції пройдуть міський конкурс аматорської та фахової світлини з зображенням дітей, презентації та майстер-класи навчальних та розвиваючих закладів, концертна та розважальна програма. Все це відбувається на майданчику біля храму. Акція триватиме з 19 травня по 2 червня.

О. Войцех Стасевич

Коментарі

Залишити коментар

Ви коментуєте як Гість

Розклад богослужінь

  Нд.: о 9:00  
    о 11:00  
    о 13.00 (англійською мовою)
  Пн.: о 18:00  
  Вт.: о 18:00 (на латині)
  Ср.: о 8:00  
  Чт.: о 18:00  
  Пт.: о 18:00  
  Сб.: о 8:00  Радіо МаріяВхід