• Радуйся, благодатна, Господь з тобою! Благословенна ти між жінками... Дух Святий зійде на тебе й отінить; тому й святе, що народиться, назветься Син Божий.
    [Лука 1:28, 35]”
    Детальніше...
Новини

Паломництво відбулося

Оцініть новину
(0 votes)
Tuesday, 08 September, 2015

29-30 серпня відбулося спільне паломництво до Санктуарію Матері Божої у Летичеві (Хмельницька область).

Близько 50 людей з Сум та Конотопу проїхали майже 700 кілометрів, аби молитися в намірі миру та єднання для України. Мандрівка розпочалася зі Святої Меси, яку провадив отець Войтек Стасєвіч. Незважаючи на довгу дорогу та вимушену зупинку через спущене колесо парафіяни Костелу Благовіщення Пресвятої Діви Марії з Сум та Костелу Матері Божої Фатімської з Конотопу із піднесеним духом очікували зустрічі з Богом за посередництва образів Матері Божої Летичівської та Матері Божої Бердичівської. У дорозі співали духовних та українських пісень, спілкувалися і жартували, молилися на Розарії до Пресвятої Діви Марії та Коронкою до Божого Милосердя. 

Паломництво сумської та конотопської парафій 2015 

Справжнім натхненням та духовною поживою стала для всіх ранкова молитва розарійна та Служба Божа, відправлена отцем Адамом, спільно з отцями Войтеком та Збіґнєвом, – костел був переповнений вірними, а спільний спів та молитва лунали на славу Божу. Слово Боже було конкретним і безумовним – не занедбуй найперше свого серця, і не перекладай вини на ближнього. Добре і щире серце – то, до чого маємо всі прагнути. 

Обід, подяка, благословення і знову дорога… За декілька годин нас уже вітали отці Кармеліти Босі в Бердичеві. Пів години на молитву в особистих намірах та за Мир і спокій для України, і знову час на роздуми в дорозі. 

До Сум уже приїхали близько опівночі. І нехай змучені, проте насичені Божим благословенням. А від ранку – нести світло для світу!

Якщо ти ще сумніваєшся, чи варто тобі взяти участь у нашому наступному паломництві навесні до Львова, то добре подумай – як багато ти втрачаєш? ;)

Тож до зустрічі у наступному паломництві!

Фото можна переглянути тут https://flic.kr/s/aHskkTEKc2

Коментарі

Залишити коментар

Ви коментуєте як Гість

Розклад богослужінь

  Нд.: о 9:00  
    о 11:00  
    о 13.00 (англійською мовою)
  Пн.: о 18:00  
  Вт.: о 18:00 (на латині)
  Ср.: о 8:00  
  Чт.: о 18:00  
  Пт.: о 18:00  
  Сб.: о 8:00  Радіо МаріяВхід